USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB BOGDAN RANISZEWSKI
tel.: 504 157 041
mail:uslugitransportoweraniszewski@wp.pl

O NAS

Firma Raniszewski - transport osobowy jest na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się wynajmie autokarów, busów i samochodów osobowych. Oferujemy przewóz osób, w tym krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe, wycieczki szkolne, przewozy pracownicze, transfery.     
Wieloletnie doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas działalności naszej firmy sprawiło, że oferowane przez nas usługi stały się niezwykle kompleksowe i świadczone na najwyższym poziomie. Dewizą firmy jest przede wszystkim zadowolenie klientów z naszych usług.
Ponad to, zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych kierowców, a bezpieczeństwo podróżnych jest dla nas priorytetem. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania - co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.    

Oferujemy przejazdy komunikacją miejską w Wyszkowie, jej działanie obejmuje obszar siedmiu linii. Są to busy przystosowane do tego typu działalności. Usługi transportu osobowego realizowane przez naszą firmę to rzetelność, punktualność, solidność. Dbamy o bezpieczeństwo Naszych klientów. Zalety korzystania z komunikacji miejskiej to : niski koszt podróży, szybsza podróż,  wygoda oraz możliwość uniknięcia korków.
Jeśli więc zależy Ci na usługach profesjonalnej i rzetelnej firmy transportowej – zgłoś się do nas! Gwarantujemy punktualność, wysoki komfort jazdy w nowoczesnych autobusach i busach, a także dotrzymanie wszystkich, wspólnie ustalonych warunków usługi.